_ _ _

Królewska Stomatologia

ul. Królewska 7/11 lok.4 93-319 Łódź krolewskastomatologia@gmail.com

Zespół

    Ścieżka
  • Home
  • Zespół

Jesteśmy Przychodnią Rodzinną – Zespół leczący zajmuje się zarówno dorosłymi jak i dziećmi, w pełnym zakresie stomatologii. Jednak każdy lekarz ma swoją ulubioną dziedzinę.

LEKARZE:

lek. dent. Olga Strzelczyk-Sikorska – odbywała specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako lekarz-dentysta, od początku swojej kariery zawodowej, pracuje w dużym zakresie w stomatologii dziecięcej. Przeprowadza zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. Swoją osobowością, ciepłem i cierpliwością pokazuje nawet najmniejszym pacjentom, że leczenie stomatologiczne można wykonać bezboleśnie. Zajmuje się również stomatologią estetyczną.

dr n. med. Zbigniew Kaszyński – lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Przeprowadza zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie znieczulania m.in. w stomatologii. Pracuje  jako anestezjolog znieczulając do zabiegów m.in. w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Spokojny, opanowany, rzetelny specjalista, który swoją sympatię zaskarbia sobie u każdego swojego pacjenta i jego rodziny.

dr n. o zdrowiu Tomasz Sikorski – Lekarz rezydent anestezjologii i intensywnej terapii (Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi (2019-2022), Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii Medycznej, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi – szpital pediatryczny (od 2022)). Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego (lekarz) i Wydziału Nauk o Zdrowiu (ratownik medyczny, specjalista zdrowia publicznego) Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (psycholog). Asystent w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

lek. dent. Marcin Sut – specjalista chirurgii stomatologicznej, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog. Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Zajmuje się skomplikowanymi procedurami w zakresie swoich specjalności.

lek. dent. Kamila Lewańska – odbywała specjalizacje w zakresie protetyki stomatologicznej w Zakładzie i I Poradni Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi; zajmuje się stomatologią rodzinną.  Ciepła, spokojna osoba, która bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentami zarówno tymi małymi jak i dorosłymi.

lek. dent. Paweł Stanisławski – specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Miły, rzetelny, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami zarówno tymi małymi jak i dorosłymi. Wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym.

dr n. med.  Renata Pazera – specjalista ortodoncji, lekarz dentysta; absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywała specjalizację w zakresie ortodoncji w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Pracowała nad swoją rozprawą doktorską w Klinice Stomatologii Dziecięcej. Sumienna, skrupulatna i bardzo sympatyczna ciepła osoba.

lek. dent. Stanislaw Ulevic –  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Miły, rzetelny, niezwykle skrupulatny. Wykonuje zabiegi leczenia endodontycznego (kanałowego). 

lek. dent. Zuzanna Famulska-Kapusta – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. „Ciągły uśmiech na twarzy, rzetelność, cierpliwość oraz nieoszacowane pokłady empatii dla swoich pacjentów” – tak opisują swoją dentystkę Pacjenci. Zajmuje się dorosłymi i dziećmi.

lek. dent. Paweł Porczyk –  specjalista periodontologii, implantolog, pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Zajmuje się mikrochirurgią błony śluzowej jamy ustnej, chorobami błony śluzowej i przyzębia (m.in. paradonotozą). Poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności na licznych kursach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Ciepły, sympatyczny, wyjątkowo skrupulatny w swojej działalności.

lek. dent. Dominika Solarek – specjalista stomatologii dziecięcej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Mimo wybranej specjalizacji swoje zamiłowania zawodowe kieruje również w stronę leczenia dorosłych. Pacjenci ci mali i duzi chętnie wracają do swojej ” uśmiechniętej i życzliwej cioci”. 

lek. dent. Anna Szufnara – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywała specjalizację oraz uczestniczy w studiach doktoranckich w zakresie stomatologii dziecięcej w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Spokojna, sumienna osoba, która mimo wybranej specjalizacji pracuje również z dorosłymi.

lek. dent. Tomasz Rak – Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Niezwykle sympatyczny i rzetelny fachowiec. Pracuje z dziećmi i dorosłymi. 

lek. dent. Maja Matusiak – Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już w czasie studiów pracowała w naszym Zespole ucząc się jak pracują inni lekarze, z którymi teraz prowadzi leczenie wspólnych pacjentów. Niezwykle skromna, spokojna o wielkim sercu dla swojej pracy z pacjentami tymi małymi i dorosłymi.  

KADRA POMOCNICZA:

mgr Aleksandra Sobala – dyplomowana higienistka stomatologiczna, specjalista edukacji zdrowotnej.

Weronika Łysak – dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna. Technik protetyk.

Monika Leśniewska – dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Monika Nazzal – pomoc stomatologiczna.

Emilia Wojda – dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna.

Viktoria Frankiv –  dyplomowana asystentka stomatologiczna. 

Katarzyna Jabłońska –  pomoc stomatologiczna.


RECEPCJA:

mgr Aleksandra Sobala

Weronika Łysak

Renata Kaszyńska

Agnieszka Klimek

Emilia Wojda

KADRA ZARZĄDZAJĄCA:

mgr Aleksandra Sobala – koordynator zarządzający pracą Przychodni. Planuje codzienną pracę przychodni, zajmuje się obsługą pacjentów w obszarze Recepcji oraz planowaniem i koordynowaniem zabiegów.

mgr Joanna Strzelczyk – Gosińska  –  absolwentka kierunku fizjoterapii i zdrowia publicznego, specjalista zarządzania w ochronie zdrowia Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Dyrektor finansowy. 

dr n. o zdrowiu Tomasz Sikorski – kierownik NZOZ, Prezes Zarządu Królewska sp z o.o.

Pracujemy w interdyscyplinarnym zespole fachowców dlatego dobieramy rozwiązania jak najlepsze dla każdego pacjenta indywidualnie. Taki system pracy pozwala nam skrócić czas leczenia oraz zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. 

Nie tylko leczymy zęby…

Przede wszystkim budujemy relacje z Pacjentami i ich rodzinami.

Królewska Stomatologia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!