Stomatologia dziecięca

W Królewskiej Stomatologii zadbaliśmy o to, by nasi Milusińscy nie nudzili się oczekując na wizytę swoją lub rodziców.

Znieczulenie ogólne narkoza

W sytuacjach bardziej skomplikowanych leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym jest wyjątkowo przydatne.

Chirurgia stomatologiczna

Współczesna stomatologia jest stomatologią bezbolesną.

Profilaktyka

Kładziemy duży nacisk na zabiegi zapobiegające powstawaniu chorób zębów oraz dziąseł.

Diagnostyka

W diagnostyce używamy kamery wewnątrzustnej, która dzięki powiększeniu i wysokiej rozdzielczości pomaga w badaniu.

Wybielanie zębów

„Metoda nakładkowa” czyli stopniowe wybielanie zębów żywych, bez wypełnień w miejscach widocznych.

Stomatologa zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dział zajmujący się leczeniem i odbudową zębów w ich naturalnym kolorze i kształcie.

Stomatologa estetyczna

Estetyka kojarzy się nam z pięknem i równowagą.

Previous Next
Stomatologia dziecięca Stomatologia dziecięca
Znieczulenie ogólne narkoza Znieczulenie ogólne narkoza
Chirurgia stomatologiczna Chirurgia stomatologiczna
Profilaktyka Profilaktyka
Diagnostyka Diagnostyka
Wybielanie zębów Wybielanie zębów
Stomatologa zachowawcza Stomatologa zachowawcza
Stomatologa estetyczna Stomatologa estetyczna
 • Unity stomatologiczne Ancar SD-150 z kamerami wewnątrzustnymi i pełnym akcesorium do profilaktyki i leczenia firmy NSK oraz Danville. Wysokiej klasy hiszpańskie unity stomatologiczne dające możliwość wygodniej pracy dla lekarza i poczucia komfortu pacjenta.

 • Endometry Raypex 5 wykorzystywane (w razie potrzeby) w czasie leczenia endodontycznego (kanałowego). Dokładnie określa początek wierzchołka fizjologicznego i pokazuje, gdzie jest wierzchołek anatomiczny, ilustruje "na żywo" ruch instrumentu wzdłuż całego kanału korzeniowego

 • Endomotor Smart X Plus do "maszynowego" (jednowizytowego) leczenia kanałowego. Umożliwia precyzyjne leczenie kanałowe wykorzystując innowacyjny system pilników sterowanych elektronicznie.

 • Kątnica do profilaktyki i stomatologii zachowawczej
  Kątnica Profin® została zaprojektowana do pracy w obszarach poddziąsłowych, międzyzębowych i przyszyjkowych, w których zastosowanie tradycyjnych instrumentów obrotowych nie zawsze przynosi pożądane efekty.
  Kontrolowane ruchy posuwisto-zwrotne pilnika końcówki Profin® pozwalają na dokładne, precyzyjne i bezpieczne nadawanie kształtu, dopasowywanie i polerowanie powierzchni zarówno naturalnego uzębienia jak i wszystkich rodzajów wypełnień.

 • Cyfrowe RTG - Radiowizjografia RVG firmy Sirona. Diagnostyka i kontrola radiologiczna odbywa się na miejscu w czasie wizyty Pacjenta.

 • Mikroskop stomatologiczny Seliga Smart Optic Ergo. Trudne, wysokospecjalistyczne leczenie (m.in. endodontyczne i chirurgiczne) przeprowadzane jest przy pomocy mikroskopu w celu uwidocznienia najmniejszych szczegółów mających znaczenie w procesie leczenia.

 • 2 Sterylizatory parowe (autoklawy) i pełne wyposażenie Działu sterylizacji medycznej firmy Melag. Każdy nawet najmniejszy element czy akcesorium łącznie z wszystkimi narzędziami używanymi w czasie diagnostyki i leczenia naszych pacjentów jest sterylny. Przygotowywany specjalnie dla każdego pacjenta.
 • Lampa bakteriobójcza z promieniowaniem UV stosowana do dezynfekcji powierzchni i powietrza w gabinetach zabiegowych oraz pomieszczeniach Przychodni.
 • Piaskarki profilaktyczne Danville. Służą do oczyszczania z osadu zębów. Każdy Pacjent po zabiegu "piaskowania" sam może stwierdzić poprawę efektu estetycznego i wybielenia zębów. Niwelują możliwość osadzania się płytki nażebnej oraz drobnoustrojów.

 • Piaskarka abrazyjna Danville. Urządzenie to służy przede wszystkim do atraumatycznego i bezbolesnego opracowywania ubytków (beż użycia wiertła). Usuwa martwą zniszczoną próchnicowo tkankę.
 • Aparat do znieczuleń Julian firmy Drager,  monitory funkcji życiowych pacjenta: Infinity Drager oraz Creative. Wykorzystywane do wykonywania zabiegów w znieczuleniu ogólnym z indukcją (wprowadzeniem do znieczulenia) wziewną szczególnie dla dzieci.
 • Nóż elektrochirurgiczny GIMA (kauter) do precyzyjnego i minimalistycznego cięcia chirurgicznego i opracowywania tkanek miękkich.
 • Stomatologiczny system rentgenowski 3D GXDP-800 - tomograf komputerowy CBCT z polem obrazowania dla stomatologii i laryngologii (CBCT 5x5 cm, 6x8cm, 8x8cm, 8x14cm, OPG zdjęcia panoramiczne, zdjęcia cefalometryczne).