_ _ _

Królewska Stomatologia

ul. Królewska 7/11 lok.4 93-319 Łódź krolewskastomatologia@gmail.com

Znieczulenie ogólne narkoza

    Ścieżka
  • Home
  • Oferta Znieczulenie ogólne narkoza

Leczenie zębów pod narkozą

znieczulenie zębówDoskonale zdajemy sobie sprawę, że leczenie stomatologiczne może wiązać się ze strachem. Z myślą o osobach zmagających się z tzw. dentofobią oraz osób, u których standardowe – świadome leczenie jest niemożliwe do przeprowadzenia, Królewska Stomatologia proponuje alternatywne rozwiązanie. Jest to stomatologia w narkozie – usługa obejmująca profesjonalne leczenie i wyrywanie zębów pod narkozą u dzieci i dorosłych.

Usuwanie zębów w narkozie

Leczenie zębów w narkozie pozwala wyeliminować problem panicznego strachu przed dentystą. Czasami jest też jedyną możliwością na przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych osób borykających się z niektórymi schorzeniami oraz pacjentów z planowaną ekstrakcją – wyrywanie zębów pod narkozą, np. usuwanie ósemek, które się do końca nie wyrżnęły nierzadko bywa jedynym sposobem na pozbycie się uciążliwego bólu. Stomatologia w narkozie dedykowana jest również małym pacjentom, u których wizyta u dentysty wywołuje lęk i płacz lub jest konieczność jednoczasowego wyleczenia dużej liczby ubytków zagrażających zdrowiu malucha.

Czy leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym jest bezpieczne?

Leczenie zębów w narkozie (tj. znieczuleniu ogólnym) jest całkowicie bezpieczne, jeśli przeprowadzane jest przez odpowiednio wykwalifikowany personel, mający do dyspozycji właściwe zaplecze anestezjologiczne. W naszej przychodni nad bezpieczeństwem zabiegu w znieczuleniu ogólnym czuwa doświadczony zespół anestezjologiczny oraz stomatologiczny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu przeprowadzamy znieczulenie oraz monitorujemy funkcje życiowe naszych pacjentów. Sukcesem w procesie leczenia jest ścisła współpraca zespołu leczącego i zaangażowanie Pacjenta w wypełnienie wszelkich zaleceń.

Jak przygotować się do leczenie zębów w narkozie?

Mając świadomość tego, że bezpieczeństwo pacjenta zależy także od jego postępowania, pilnujemy tego, by każda osoba została poinformowana o wytycznych kwalifikujących do zabiegu. Jeśli leczenie lub usuwanie zębów w narkozie albo inna forma leczenia przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym mają być bezpieczne należy:

• ostatni posiłek spożyć na 5 godzin przez zabiegiem (dotyczy to także drobnych przekąsek),
• pozostać bez picia przez 3 godziny przed zabiegiem.
• koniecznie powiadomić anestezjologa o wszelkich przyjmowanych lekach (W tym celu Pacjentów przygotowujących się do zabiegu w znieczuleniu ogólnym prosimy o wypełnienie ankiety anestezjologicznej, która pozwoli ograniczyć ryzyko powikłań do minimum. Wywiad anestezjologiczny przeprowadzamy u dzieci i dorosłych).

Stomatologia pod narkozą a objawy uboczne

Jeśli pacjent decyduje się na leczenie zębów w narkozie, nasz personel informuje go również o wszelkich możliwych objawach ubocznych. Zalicza się do nich m.in. nudności, wymioty, kaszel, senność, zawroty głowy. Jeśli podczas zabiegu przeprowadzana była ekstrakcja (np. usuwanie ósemek pod narkozą), mogą pojawić się także krwawienia.

Interesuje Cię leczenie zębów pod narkozą?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Usuwanie zębów pod narkozą Łódź

Stomatologia w narkozie to szeroki zakres usług wykonywanych w naszej przychodni. Oferujemy nie tylko usuwanie zębów w narkozie, ale również wszelkie inne zabiegi, których nie można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym. Bez względu na to, czy decydujesz się na usuwanie zębów w narkozie czy chcesz poddać się innemu leczeniu – także w „uśpieniu”, Królewska Stomatologia to przychodnia dla Ciebie.

W naszym gabinecie wykonujemy również między innymi piaskowanie zębów, implanty stomatologiczne oraz leczenie kanałowe.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania pozostajemy do dyspozycji.
– Recepcja tel. +48 42 207 10 27
ul. Królewska 7/11 lok.4, 93-319 Łódź

Koszt zabiegu w tym usługa anestezjologiczna ustalany jest indywidualnie i zależy od liczby zębów do wyleczenia oraz sposobu ich leczenia  po wykonanym badaniu stomatologicznym na wizycie kwalifikacyjnej.

UWAGA!

5 godzin przed zabiegiem nie wolno spożywać pokarmów stałych,
3 godziny przed zabiegiem nie wolno spożywać płynów.

do pobrania: ankieta anastezjologiczna

Numer konta do wpłat

PKOBP Oddział 3 w Łodzi Al.Piłsudskiego 153, 90-959 Łódź

nr rachunku: 39 1020 3378 0000 1802 0216 9209 

Królewska Stomatologia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!