_ _ _

Królewska Stomatologia

ul. Królewska 7/11 lok.4 93-319 Łódź krolewskastomatologia@gmail.com

Wybielanie zębów

Pożółknięte zęby sprawiają, że nie uśmiechasz się „od ucha do ucha”? Czas to zmienić, ponieważ wybielanie zębów jest możliwe. I Ty możesz mieć piękny zdrowy uśmiech.

Oddaj się w ręce naszych specjalistów

Jeśli chcesz przeprowadzić wybielanie zębów, oddaj się w ręce naszych stomatologów. Przychodnia Królewska Stomatologia działa na terenie miasta Łódź, więc z oferty gabinetu mogą skorzystać mieszkańcy woj. łódzkiego.

Wybielanie zębów Łódź

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wybielania zębów. Dlatego jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią metodę, która gwarantuje zadowalające rezultaty.

Wybielanie zębów „żywych”

Jeśli uzębienie jest zdrowe i pozbawione wypełnień w widocznych miejscach, proponujemy metodę nakładkową, która pozwala na stopniowe wybielanie zębów. Jej istotą jest przygotowanie przez techników indywidualnych silikonowych nakładek (oddzielnych na łuk dolny i górny), na które pacjent (już samodzielnie w domu) dawkuje odpowiednią ilość preparatu wybielającego.
Zaletą nakładkowego wybielania zębów jest możliwość osiągnięcia zadowalających efektów z mniejszym ryzykiem nadwrażliwości. To Ty sam decydujesz jak białe mają być Twoje zęby.

Wybielanie zębów martwych

Jeżeli zęby posiadają wypełnienia, np. po leczeniu kanałowym, wówczas metoda nakładkowa nie pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów. W takich przypadkach proponujemy pacjentom wybielanie endogenne. Jego istotą jest usunięcie istniejącego wypełnienia i założenie do jamy zęba specjalnego preparatu wybielającego. Aktywne substancje działając stopniowo, pozwalają na zlikwidowanie przebarwień.

Pamiętaj jednak, że efekty wybielania nie utrzymają się długo, jeśli nie zadbasz prawidłowo o higienę jamy ustnej. Żółte zęby są efektem spożywania dużej ilości kawy czy herbaty, czerwonego wina oraz palenia papierosów. Dlatego musisz przyłożyć się do starannego mycia zębów – najlepiej po każdym posiłku. Dzięki temu kolejne wybielanie zębów z pewnością zostanie przesunięte w czasie. 

Królewska Stomatologia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!