_ _ _

Królewska Stomatologia

ul. Królewska 7/11 lok.4 93-319 Łódź krolewskastomatologia@gmail.com

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Łódź

stomatologia estetyczna ŁódźEstetyka kojarzy się nam z pięknem i równowagą. Stomatologia estetyczna pozwala nam na przywrócenie piękna i równowagi między kształtem i kolorem zębów. To praca całego zespołu lekarzy stomatologów i techników dentystycznych. Prowadzi do uzyskania u Pacjenta doskonałego uśmiechu. Doskonały uśmiech to dla nas zdrowe i czyste zęby, w zdrowych dziąsłach, które są ustawione prosto w pełnych łukach zębowych.

Stomatologia estetyczna jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie pacjentów na piękny uśmiech, a co za nim idzie dobre samopoczucie, szczęście i pewność siebie. Uśmiech stał się  w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką.

Proponujemy Państwu m.in.:

– Profesjonalne zabiegi higieniczne czyli usuwanie kamienia nazębnego i osadu

– Wybielanie zębów żywych i martwych

– Wypełnienia kompozytowe

– Wypełnienia porcelanowe:

  • wkłady (inlay) i nakłady (onlay)
  • licówki
  • korony
  • mosty

Dlaczego my?

Wraz ze wzrostem świadomości na temat profilaktyki i estetyki uśmiechu, w Łodzi powstało wiele miejsc, w których można poprawić wygląd zębów. Stomatologia estetyczna w naszym wykonaniu to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta – szczegółowe rozpoznanie kondycji jego uzębienia oraz poznanie potrzeb, z jakimi się do nas zgłasza.

Wierzymy, że wykonywane zabiegi nie tylko wpływają pozytywnie na wygląd, ale też poprawiają samopoczucie i przywracają pewność siebie. Stomatologia estetyczna to odpowiedź na szeroki wachlarz problemów – krzywe zęby, ubytki, efekty uszkodzeń mechanicznych. Pomagamy pokonać je, poprzez dopasowanie metody leczenia odpowiadającej skali zmian.

Nasz gabinet jest kompleksowo wyposażony. Znajdują się w nim sprzęty i narzędzia niezbędne do wykonywania wszystkich zabiegów związanych z wyglądem i kondycją zębów. Wysokiej jakości wypełnienia, wybielanie, które szybko przynosi rezultaty oraz uzupełnianie ubytków w uzębieniu – działamy w taki sposób, abyś opuszczał nasz gabinet zadowolony i uśmiechnięty!

Podczas wizyty w naszym centrum, spotkasz się ze stomatologiem, który zakwalifikuje Cię do zabiegów stomatologii estetycznej. Nie zawsze możemy wykonać wybielanie pod lampami czy wstawić implanty. Kobiety w ciąży oraz osoby cierpiące na różnego rodzaju schorzenia powinny poinformować o tym fakcie lekarza. Zadecyduje on o rodzaju zabiegu medycyny estetycznej, jaki może Ci zaoferować i zaplanuje leczenie w taki sposób, aby było skuteczne, a przede wszystkim bezpiecznie.

Królewska Stomatologia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!