_ _ _

Królewska Stomatologia

ul. Królewska 7/11 lok.4 93-319 Łódź krolewskastomatologia@gmail.com

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca to specyficzny dział, ponieważ wymaga od dentystów odpowiedniego podejścia do małych pacjentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wizyta u dentysty jest dla dziecka wielkim przeżyciem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by w naszych gabinetach każdy maluch czuł się swobodnie, nie był zestresowany. Wiemy, że strach i lęk uniemożliwiają leczenie stomatologiczne. Robimy więc wszystko, by każde spotkanie z naszymi dentystami kojarzyło się pozytywnie. 

Dentysta dla dzieci – Łódź

Mamy świadomość, że to pierwsze wrażenia i pierwszy kontakt dziecka ze stomatologiem rzutuje na późniejsze podejście do kolejnych wizyt. Stąd pomysł na organizowanie wizyt adaptacyjnych, podczas których dziecko zapoznaje się z naszą pracą. Demonstrujemy działanie sprzętu oraz pokazujemy narzędzia. A wszystko po to, by dziecko oswoiło się z nami i traktowało nas jako przyjaciół, a nie wrogów. Dzięki temu kolejne wizyty kojarzą się z miłym spotkaniem i nie są w żaden sposób stresujące.

Nigdy nie jest za wcześnie na pierwszą wizytę u stomatologa

Nawyk dbania o zęby należy wyrobić w dziecku jak najwcześniej. Dzięki temu stan uzębienia malucha nie będzie wymagał częstych wizyt w gabinecie stomatologicznym w związku z poważnym leczeniem ubytków. Wizyty będą ograniczać się wyłącznie do kontroli uzębienia, przeprowadzanej raz na 3 miesiące.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za wcześnie na pierwszą wizytę u dentysty. Nawet pierwszy ząbek może wymagać konsultacji. Na pewno nie można bagatelizować plamek czy przebarwień na zębach, mimo że są to tylko mleczaki. Stomatologia dziecięca – przy swoich osiągnięciach – pozwala na leczenie nawet najtrudniejszych ubytków.

Stomatolog dziecięcy Łódź

Oferowana w naszej przychodni opieka w zakresie stomatologia dziecięca to usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane leczenie. A to wszystko w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do naszej przychodni przy ul. Królewskiej 7/11 lok.4 w Łodzi.

Królewska Stomatologia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!