_ _ _

Królewska Stomatologia

ul. Królewska 7/11 lok.4 93-319 Łódź krolewskastomatologia@gmail.com

Implantologia implanty zębów

    Ścieżka
  • Home
  • Oferta Implantologia implanty zębów

Statystyki wskazują, że już co drugi Polak nie ma przynajmniej jednego zęba. Najgorsze jest jednak to, że większość osób tę kwestię bagatelizuje – szczególnie, jeśli braki dotyczą zębów niewidocznych podczas uśmiechania.

Nie bagatelizuj ubytków w uzębieniu

Piękny uśmiech to nie tylko kwestia walorów estetycznych. Braki w uzębieniu bardzo szybko wywołują szereg kłopotów, z którymi trudno się uporać. Już pojedynczy ubytek może być przyczyną dziesiątków problemów – począwszy od rozchwiania sąsiadujących zębów poprzez zmiany rysów twarzy, a skończywszy na poważnych kłopotach związanych aparatem żucia i mowy.

Implanty Łódź

W przypadku ubytku choćby jednego zęba, należy niezwłocznie przystąpić do uzupełnienia braku. Z pomocą przychodzą implanty stomatologiczne. Pozwól sobie pomóc i oddaj się w ręce specjalistów.

Jeśli rozważasz lub decydujesz się na implanty, zapytaj o możliwość konsultacji u implantologa. W Królewskiej Stomatologii implantologią zajmuje się dr Marcin Sut.
Warto oddać się w ręce profesjonalistów, dzięki którym Twoje uzębienie nie będzie powodem do kompleksów czy zawstydzenia.

Implanty zębowe w Łodzi

Specjaliści z Przychodni Królewska Stomatologia odbudowę uzębienia stałego implantami przeprowadzają w kilku etapach. Rozłożona w czasie procedura pozwala na przeprowadzenie zabiegu dającego doskonałe rezultaty.

W pierwszej kolejności stan jamy ustnej pacjenta konsultowany jest z zespołem specjalistów (chirurgiem, protetykiem, periodontologiem ) – a wszystko po to, by zabieg przebiegł prawidłowo i efekt końcowy był zadowalający. Ponadto należy pamiętać, że rana powstała po wszczepieniu tytanowej śruby (implantu) wymaga całkowitego wygojenia, dlatego nie można tego procesu w żaden sposób przyspieszyć.

Odzyskaj pewność siebie dzięki implantom

Jeśli chcesz zadbać o uzębienie, pomogą implanty stomatologiczne. Zapewniamy, że przygotowane przez zespół Przychodni Królewska Stomatologia implanty idealnie odtworzą braki zębowe – nie ingerując w zdrowe zęby. Dzięki temu znów zaczniesz uśmiechać się od ucha do ucha, odzyskując pewność siebie 🙂  

Królewska Stomatologia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!